انتخاب زبان
انتخاب زبان

راهنمای مرحله به مرحله تحصیل در خارج از کشور

با چگونگی کمک های موسسه تحصیلی IDP خاورمیانه برای تحصیل در خارج در ۴ مرحله آسان آشنا شوید.

اهداف تحصیلی خود را با ما در میان بگذارید

نیاز به کمک دارید؟ با مشاور تحصیلی تماس بگیرید. در مورد اهداف تحصیلی خارج از کشور خود مشورت کنید و از برنامه¬های تحصیلی کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و نیوزلند آگاه شوید.

چشم انداز شغلی در انگلستان

دورنمای اشتغال در بریتانیا

با تحصیل در انگلستان شما به مهارتهایی شغلی مهم و توانایی تفکر غیر وابسته و امکاناتی دست می یابید  که موقعیت شعلی شما را بالا برده وتغییر می دهد.

زبان انگلیسی زبان تجارت بین الملل، علم و فن آوری ست.

با تحصیل و زندگی در انگلستان ، خانه انگلستان، شما در زبان انگلیسی غوطه ور شده و این امکان را پیدا می کنید تا شیوه های ارتباطی خود را ارتقا دهید(طبیعی ست این امر نیاز به تمرین وکار سخت دارد)  

بسیاری از شرکت ها و کارفرمایان از شما دلیلی بر ای داشتن مهرت زبانی می خواهند. Idp  بعنوان یکی از سهامداران آیلتس  به شما کمک می کند تا بهترین مرکز برکزاری آزمون را بیابید.

در طول تحصیل:

درهنگام تحصیل در انگلستان شما می توانید بصورت پاره وقت ، داوطلبانه یا بصورت یک دوره فشرده در طول اقامت خود در بریتانیا کار کنید که تمامی اینها  تجربیات ارزشمندی ست که رزومه کاری شما را می سازد.

 

بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در برتانیا مرکز اختصاصی حرفه ایی دارند که دانجویان را در طول تجصیل برای رسیدن به دورنمایی بهتر و رسیدن به موفعیت شغلی برتر کمک می کنند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:

www.educationuk.org