انتخاب زبان
انتخاب زبان

نمای کلی

مقاصد تحصیلی IDP خاورمیانه

با همراهی IDP Education خاورمیانه شما می توانید در معتبرترین کشورهای دنیا تحصیل کنید. مشاوران با تجربه ما شما را در هر قدم از سفرتان به کشورهای استرالیا، انگلستان، آمریکا،کانادا و نیوزلاند راهنمایی می کنند. با دانشگاه های برجسته تحت قرار داد ما آشنا شوید، از ابزارهای جستجوی مفید و کاربردی ما بهره مند شوید و سفر تحصیل خارج کشور خود را با ما آغاز کنید.

تحصیل در کشور آمریکا

تحصیل در ایالت متحده آمریکا با IDP Education خاورمیانه . دانشگاه ها و موسسات معتبرآمریکا را بشناسید، از بورسیه ها موجود آمریکا، شرایط پذیرش ، هزینه تحصیل و زندگی درایالت متحده و همچنین شرایط اخذ ویزای دانشجویی مطلع شوید .

چرا در آمریکا تحصیل کنیم؟

هزینه تحصیل در آمریکا

دانشگاه ها و موسسات آمریکا

بیشتر بدانید

تحصیل در کشور انگلیس

IDP به هزاران دانجشوی برای ادامه تحصیل درانگلستان کمک کرده است. دانشگاه های انگلستان را بشناسید، از بورسیه های کشور انگلیس مطلع شوید، با شرایط دوره ها و پذیرش تحصیلی آشنا شوید، از چگونگی هزینه های تحصیل و زندگی و همچنین شرایط ویزای تحصیلی انگلستان آگاه شوید.

چرا در انگلستان تحصیل کنیم؟

هزینه تحصیل در انگلستان

دانشگاه ها و موسسات انگلستان

بیشتر بدانید

تحصیل در کشور استرالیا

از چگونگی هزینه های زندگی ، تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی از کشور استرالیا آگاه شوید. بهترین مشاوره را برای یافتن کار و اقامت مطمئن هنگام تحصیل در استرالیا از مشاورین ما بگیرید.

چرا در استرالیا تحصیل کنیم؟

هزینه تحصیل در کشور استرالیا

دانشگاه ها و موسسات استرالیا

بیشتر بدانید

تحصیل در کشور نیوزلند

نیوزلند مقصدی شناخته شده برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که بدنبال محیطی امن برای تحصیل و زندگی می باشند. با دانشگاه ها و موسسات آموزشی نیوزلند، دوره ها، بورسیه ها، شرایط ثبت نام،هزینه زندگی و تحصیل و همچنین شرایط لازم برای اخد ویزای تحصیلی نیوزلند بیشتر آشنا شوید.

چرا در نیوزلند تحصیل کنیم؟

هزینه تحصیل در کشور نیوزلند

دانشگاه ها و موسسات نیوزلند

بیشتر بدانید

تحصیل در کشور کانادا

با راهنمایی  IDP Education خاورمیانه در کانادا تحصیل کنید.  دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با کیفیت کانادا را شناخته، از دوره های موجود ، بورسیه های کشور کانادا ، شرایط ثبت نام،هزینه زندگی و تحصیل و همچنین شرایط لازم برای اخد ویزای تحصیلی از کانادا مطلع شوید.

چرا در کانادا تحصیل کنیم؟

هزینه تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه ها و موسسات کانادا

بیشتر بدانید