انتخاب زبان
انتخاب زبان

مشاوره ویزا

مشاوران مرکز IDP ایران ، با تجربه کم نظیر و اطلاعات به روز شده خود ، از همان آغاز مشاوره های ابتدایی ، متقاضی را آنچنان هدایت می کنند تا برای مراکز آکادمیکی اقدام به اپلای شود که شانس خوب و منطقی برای ویزای آن شخص متصور باشند. همین تبحر و دقت مشاوران در کنار نکات قوت دیگر IDP ما را مفتخر به اخذ بالاترین درصد ویزای ممکن برای دانشجوبان این موسسه نموده است.

هنگامی که متقاضی موفق به دریافت پذیرش یا آفر خود می شود ، مشاوربه دانشجو اعلام لیست مدارک مورد نیار برای ارایه سفارت می نماید. مراحل اخذ ویزا برای هر کدام از ۵ کشور حوزه فعالیت IDP  ، با هم متنفادت هستند و مشاوران با علم به مراحل و مدارک مورد نیاز ، گاهی حتی قبل از گرفتن پذیرش ، از متقاضی درخواست اقدام برای تهیه برخی از مدارک دارند تا همه مراحل به موقع انجام شود.

 

تجربه نشان داده مدارک و آیتمهای موثر و مهمی برای گرفتن ویزا لازم هستند که در سایتهای سفارت گاهی به آنها اشاره نشده است. همچنین در مقاطع زمانی متفاوت ، پارامترهای مختلفی ممکن است به لیست مدارک مورد نیاز اضافه شود و همه این عوامل سرنوشت ساز اما ِغیر رسمی ، فقط به واسطه ارتباط زیاد و روزمره مشاوران با پرونده های ویزا و مشاهده و تحلیل بازخوردها به دست می آیند. ضمن آنکه نباید از نقش ویژه اعتبارIDP برای آموزشهای اختصاصی که سفارت های مربوطه برای پرسنل این موسسه درنظر می گیرند ، غافل شد.

 

از آنجاییکه برخی از سفارت ها برای صدور ویزا با متقاضی مصاحبه انجام می دهند ، مشاوران ما در جلسات تمرینی ، دانش آموز یا دانشجو را برای این مصاحبه آماده می کنند و باید اذعان داشت این تمرینتن نقش به سزایی در بالا رفتن شانس ویزا دارند.