انتخاب زبان
انتخاب زبان

مشاوره تحصیلی رایگان

چنانچه تمایل دارید شرایط شما برای ادامه تحصیل در دبیرستان ها و دانشگاههای خارج از کشور بررسی شود ، مشاوران ما میتوانند با تعیین وقت قبلی ، بصورت مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری ، با بررسی پیشینه تحصیلی شما و تطابق آن با خواسته های شما ، بهترین گزینه ها را برای آینده آکادمیک شما یافته و شما را راهنمایی و هدایت می کنند.

 

جلسات مشاوره تلفنی و حضوری ، بصورت اختصاصی برای شما با توجه به وقت آزاد خودتان برنامه ریزی می شوند و مشاوران مجرب ما  ،  با تکیه بر آموزش های حرفه ای که تحت نظر IDP LTD و در دانشگاهها و مراکز آکادمیک ۵ کشور آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، استرالیا و نیوزیلند دیده اند ،  میتوانند با اتکا به دانش و اشرافی که بر بیش از ۶۰۰ مرکز آموزشی و دانشگاههایی که در این ۵ کشور دارند ، علاوه بر تلاش برای تحقق خواسته های آکادمیک شما ، می توانند پیشنهادهای واقع گرا برای شرایط شما را داشته باشند.

 

یکی از امتیازات مشاوران ما ، تسلط آنها به شرایط رسمی و غیر رسمی اخذ ویزای تحصیلی برای هر کشور و متناسب با شرایط متقاضی می باشد. بدین دلیل ، تلاششان برای گرفتن پذیرشی صورت می گیرد که شانس معقولی برای ویزای دانش آموز یا دانشجو متصور باشند.

 

هر دانش آموز یا دانشجویی که در مکز ما مشاوره می شود ، ضمن بیان پیشینه آکادمیک خود ، از خواسته ها و اولویت بندی های تحصیلی خود در کشور یا کشورهای مورد نظرش برای مشاور می گوید. مشاور ضمن پرسیدن اطلاعات لازم فردی و تحصیلی ، متقاضی را با مختصات شرایط تحصیلی مطلوبش آشنا می کند و ضمن اعلام شانس پذیرش و ویزای او ، چنانچه دانشجو علاقمند باشد ، پیشنهادهای جدید و متفاوت را ارایه می نماید. بدین سان ، دانش آموز یا دانشجو ، ضمن ارزیابی شرایط خود ، میتواند گزینه های مختلف را بشناسد و بهترین خود را انتخاب کند.

 

مشاوره ها در مرکز IDP ایران بصورت رایگان صورت می گیرد و متقاضی می تواند تا زمان عقد قرارداد ، در تماس تلفنی یا بصورت ایمیل با مشاور خود باشد تا با اطمینان خاطر بیشتر ، اقدام به بستن قرارداد کند.