مدارک مورد نیاز جهت ویزای نیوزیلند

مشاوره تحصیلی  آی دی پی ، شما را در تمامی مراحل ارسال مدارک برای ویزای دانشجویی کشور نیوزلند همراهی خواهد کرد.

برای دریافت ویزای دانشجویی در کشور نیوزلند شما باید ثابت کنید که سرمایه کافی برای مخارج زندگی ، هزینه های تحصیل و سفر در تمامی مراحل اقامت خود  را در نیوزیلند دارید

همچنین

برای دریافت ویزای دانشجویی به مدارک زیر نیاز دارید.

نامه پذیرش: مراجع ذی صلاح کشور نیوزلند نامه پذیرشی  به دانشجویان بین المللی می دهند که در آن حداقل طول دوره ها ، هزینه دوره ها  و اینکه هزینه ی تحصیل نسبت به  نرخ های خارج و داخل مناسب می باشد یا خیر ذکر شده است.

ضمانت اقامت برای افراد زیر ۱۸ سال: مدرکی مکتوب از موسسه یا فردی که اعلام می کند دانشجو شرایط لازم و مناسب را برای اقامت در کشور نیوزلند داراست.

مدارک مورد نیاز درمانی و پزشکی:  برای اخذ اقامت بیش از ۶ ماه در کشور نیوزلند شما نیاز به معاینه برای بیماری سل دارید. برای اقامت طولانی مدت شما نیازمند به  ارائه مدارک پزشکی و رادیولوژی  نیز می باشید.

برنامه های شغلی:  اگر شما برنامه های شغلی برای بعد از تحصیل در کشور نیوزیلند دارید مشاورین تحصیلی آی دی پی راهنمایی های  اولیه در مورد انتخاب های قابل دسترس برای اخذ ویزا را ارایه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و همراهی شما در آینده  با مشاورین مهاجرت تماس حاصل کنید.

گواهینامه انگلیسی:  برای اخذ ویزای دانشجویی برای تحصیل در کشور نیوزیلند مدرک آیلتس برای نشان دادن توانایی متقاضی در زبان انگلیسی مورد نیاز است. شما باید  پیش نیازهای نمره آیلتس را برای اخذ پذیرش در دانشگاه های معتبر نیوزلند به دست آورید. بعضی از مراکز تحصیلی 12 سال تحصیل دبیرستان را مد نظر قرار می دهند..