انتخاب زبان
انتخاب زبان

درباره ما

درباره ما

موسسه IDP رهبر جهانی در خدمات اعزام دانشجویان بین المللی بوده و با دارا بودن شبکه ایی جهانی با 100 مرکز در 32 کشور برای تحصیل در کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند، ایالات متحده آمریکا و انگلستان به دانشجویان بین المللی کمک می کند.
امروزه در سراسر جهان در هر 20 دقیقه یک دانشجو به یک موسسه آموزشی اعزام می شود.
موسسه آموزشی IDP تحت مالکیت مشترک توسط 38 دانشگاه و موسسه آموزشی استرالیایی و پیشرو اشتغال و آموزش آنلاین در استرالیا است. برای بیش از 45 سال، موسسه آموزشی IDP نقش عمده ای در آموزش بین المللی ایفا کرده است. در طول این زمان، IDP بیش از 400000 دانشجو را به موسسات با کیفیت در استرالیا، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا و نیوزیلند اعزام کرده است.
موسسه آموزشی IDP یکی از شرکای اصلی و سرمایه گذاران برگزارکننده آزمون آیلتسIELTS سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی است. مالکیت IELTS به طور مشترک متعلق به British Council (شورای فرهنگی بریتانیا) IDP استرالیا و مرکزارزیابی زبان انگلیس کمبریج است. از زمان راه اندازی آن در سال 1989، IELTS به معروف ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است.
آزمون IELTS به عنوان مدرکی برای تشخیص مهارت در زبان انگلیسی توسط بیش از 9000 سازمان در سراسر جهان پذیرفته شده است. در سال گذشته، بیش از 2 میلیون آزمون در سراسر جهان برگزار شده است.
موسسه آموزشی IDP به آموزش زبان انگلیسی از سال 1988 پرداخته است و مدارس زبان انگلیسی در تایلند، ویتنام و کامبوج دایر کرده است.