انتخاب زبان
انتخاب زبان

تحصیل در یک دانشگاه برتر نیوزیلند

سوالی از IDP دارید؟

061homehero10-240x180

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا یکی از اعضا تیم ما با شما در ارتباط باشد.

بورسیه تحصیلی چالش¬های جهانی دانشگاه لینکلن
تحصیل در یک دانشگاه برتر نیوزلند
درخواست برای بورسیه تحصیلی چالش¬های جهانی!
دانشگاه لینکلن دانشگاه تخصصی زمینی نیوزیلند است. دانشگاه لینکلن بورسیه تحصیلی چالش¬های جهانی برای دانشجویانی که در مورد تغییر جهان اشتیاق دارند ارائه می¬دهد.
بورس تحصیلی چالش¬های جهانی برای تبدیل جوانان پرشور به داشتن روحیه همکاری، مطلع، کارآفرینان اجتماعی که توانایی تفکر خارج از چارچوب برای رسیدگی به چالش¬های جهانی که امروزه با آنها روبرو هستیم طراحی شده است. که شامل مسائلی مانند تغییرات آب و هوا، تولید مواد غذایی و امنیت، منابع رو به کاهش، گسترش شهرها، از دست دادن تنوع زیستی و آلودگی است.

پنج کمک هزینه تحصیلی (هر کدام به ارزش 12000 دلار نیوزلند) برای دانشجویان بین-المللی که با ضوابط و معیارها منطبق هستند در دسترس است. آخرین مهلت درخواست تا 31 آگوست 2016.
از مشاوران IDP که شما را در روند درخواست کمک می¬کنند کمک¬های حرفه¬ای دریافت کنید. امروز درخواست دهید تا بخشی از نسلی باشید که تغییر ایجاد می¬کنند!

درباره دانشگاه لینکلن:
– در سال 1878 به عنوان یک دانشکده کشاورزی تاسیس شد، دانشگاه لینکلن سومین موسسه قدیمی در نیوزیلند است.
– در سال رتبه بندی دانشگاه¬های جهان 16-2015 منتشر شده توسط QS رتبه بندی لینکلن 373 است. لینکلن همچنین دارای امتیاز پنج ستاره QS است. لینکلن در 100 دانشگاه برتر در زمینه کشاورزی و جنگلداری قرار می¬گیرد.
– دانشگاه لینکلن عضوی از یورولیگ برای علوم زندگی (ELLS)، شبکه¬ای منحصر به فرد متشکل از هفت دانشگاه اروپایی پیشرو به منظور ترویج همکاری¬های آموزشی در زمینه¬هایی مانند حیوانات، کشاورزی، محصولات غذایی و علوم زیست محیطی؛ مهندسی محیط زیست؛ مدیریت منابع طبیعی؛ و معماری منظر و برنامه ریزی فضایی، است.

برای اطلاعات بیشتر، با دفتر IDP تماس بگیرید.