انتخاب زبان
انتخاب زبان

تحصیل خارج از کشور در انگلیس

راهنمای مرحله به مرحله تحصیل در خارج از کشور

با چگونگی کمک های موسسه تحصیلی IDP خاورمیانه برای تحصیل در خارج در 4 مرحله آسان آشنا شوید.

اهداف تحصیلی خود را با ما در میان بگذارید

نیاز به کمک دارید؟ با مشاور تحصیلی تماس بگیرید. در مورد اهداف تحصیلی خارج از کشور خود مشورت کنید و از برنامه¬های تحصیلی کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و نیوزلند آگاه شوید.

موسسه آموزشی IDP خاورمیانه به شما برای تحصیل خارج از کشور در انگلستان کمک می کند. در لیست دانشگاه های ما در انگلستان جستجو کنید، در مورد بورسیه های تحصیلی انگلستان و معیارهای پذیرش اطلاع کسب کنید، از هزینه زندگی و تحصیل در انگلستان و مدارک مورد نیاز برای ویزا با خبر شوید.

زندگی در انگلستان

CTA_UK7-400x280
انگلستان یکی از امن ترین کشورهای جهان است و جامعه ای چند فرهنگی و معروف برای پایداری و تنوع آن است. در مورد زندگی در انگلستان کسب اطلاع کنید بهترین مشاوره را در مورد پیدا کردن کار و ایمن ماندن در زمان تحصیل خارج از کشور در انگلستان دریافت کنید.

 

 

سلامتی و ایمنی در انگلستان

چشم انداز شغلی در انگلستان

تحصیل خارج از کشور در انگلستان

CTA_UK1-400x280

دانشجویان بین الملل به دلایل بسیاری انگلستان را برای تحصیل انتخاب می کنند. از علت اینکه چرا باید در انگلستان تحصیل کنید مصلع شده و در مورد سیستم آموزشی انگلستان، هزینه تحصیل و مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی انگلستان اصلاعات ارزشمندی بدست آورید.

 

چرا تحصیل در انگلستان؟

مدارک مورد نیاز ویزا

هزینه تحصیل در انگلستان

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از کشور انگلستان

سیستم آموزش عالی در انگلستان

دانشگاه های انگلستان

CTA_UK8-1-400x280
نگاهی به دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات آموزشی همکار ما در انگلستان بیاندازید. از دوره های موجود، معیارهای پذیرش و بورس های تحصیلی بین المللی برای تحصیل درانگلستان آگاه شوید.

دانشگاه ها و موسسات آموزشی انگلستان

بورسیه های تحصیلی در انگلستان