انتخاب زبان
انتخاب زبان

بورسیه های عالی کارشناسی دانشگاه ولنگوگ

سوالی از IDP دارید؟

061homehero10-240x180

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا یکی از اعضا تیم ما با شما در ارتباط باشد.

بورسیه های عالی کارشناسی دانشگاه ولنگوگ
دانشگاه ولنگوگ (UOW) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در استرالیا واقع در شهرستان ساحلی ولنگوگ، نیو ساوت ولز است. دانشگاه ولنگوگ یکی از بهترین دانشگاه¬های مدرن جهان است، که در 2 درصد دانشگاه¬های برتر جهان رتبه¬بندی می¬شود.
دانشگاه ولنگوگ برای دانشجویان بین¬المللی بورسیه عالی کارشناسی (UES) فراهم می¬کند. بورسیه UES باعث کاهش 25٪ از شهریه بین¬المللی برای مدت زمان دوره، تا حداکثر 4 سال می¬شود.
هیچ محدودیتی برای دسترسی تعداد UES وجود ندارد – مادامی که با معیارهای علمی منطبق باشید، به طور خودکار به شما بورسیه تحصیلی همراه با درخواست پذیرش اعطا می¬شود:

شایستگی
اگر شما نتایج عالی در یکی از موارد زیر را داشته باشید ممکن است واجد شرایط بورسیه شوید:
– مدرک تحصیلی سال 12ام استرالیا یا دوره متوسطه بین المللی معادل آن؛
– برنامه¬های مطالعات پایه تایید شده برای پذیرش مستقیم مدرک کارشناسی ارائه شده در یک موسسه به رسمیت شناخته شده توسط UOW؛
– دیپلم و یا دیگر برنامه¬های ورود به دانشگاه مورد تایید برای پذیرش با معافیت اعتباری از یکی از موسسات که با UOW در یک توافق رسمی است؛
– تحصیل تا یک سال در یک مقطع لیسانس در یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده، که در آن هیچ معافیت اعتبار اعطا شده به مطالعه و تحصیل در UOW وجود ندارد.
UES برای دانش آموزان، ثبت¬نام کننده در مقطع کارشناسی در UOW (فقط دانشگاه استرالیا) به جز برای موارد زیر موجود است: پزشکی و جراحی؛ پرستاری؛ علوم (تغذیه یا علوم ورزشی)؛ تغذیه و رژیم¬های غذایی؛ علوم ورزشی و توانبخشی؛ علوم اجتماعی؛ و روانشناسی (تمام گرایش¬ها).

روش درخواست بورسیه تحصیلی
هنگامی که شما برای ورود به دوره درخواست می¬دهید به طور خودکار این بورسیه برای شما در نظر گرفته می¬شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معیارهای برنامه بورس تحصیلی و واجد شرایط بودن، لطفا با مشاوران IDP در شهرتان تماس بگیرید. *
* لطفا در قسمت (سوال / نظرات برای IDP) ” UES ولونگونگ ” نوشته شود.